Chat with us, powered by LiveChat

Videos against violence to women

Lai informētu par atbalsta iespējām vardarbībā cietušas sievietes krīžu un konsultāju centrs “Skalbes” radījis animāciju, kuras sešās daļās atspoguļoti dažādi vardarbības aspekti. Aicinām iepazīties ar 1.animācijas daļu “Kas ir fiziska vardarbība?”, kas skaidro, kāpēc fizisku vardarbību nedrīkst atstāt bez ievērības un kā rīkoties šajā situācijā.

Ne vienmēr vardarbība nozīmē sitienus, kas rada zilumus. Vārdi un attieksme var sāpēt un ievainot tikpat spēcīgi. Ja tu to piedzīvo, neklusē – pārrauj cilpu! Uzzini vairāk animācijā “Kas ir psiholoģiska vardarbība?”.

Ja nejūties droši pat mājās, tev ir bail, ka viņš uzzinās, ka esi bez atļaujas bijusi ārpus mājas, tu saņem uzmācīgus zvanus un e-pastus… Ja tu to piedzīvo, neklusē – piezvani mums un mēs palīdzēsim: 116006!
Uzzini vairāk animācijā “Kas ir vardarbīga kontrole un vajāšana?”

Ja regulāri pārciet kaunu, sāpes un pazemojumus, tāpēc, ka tiec seksuāli izmantota, neklusē, zvani mums un kopīgi meklēsim izeju no šīs situācijas: 116006. Uzzini vairāk animācijā “Kas ir seksuāla vardarbība?”.

Ja viņš kontrolē tavus ienākumus, liek atskaitīties par katru sīko pirkumu, atņēmis tev maksājuma karti, dusmojas par jebkuriem tēriņiem, iespējams esi kļuvusi par ekonomiskās vardarbības upuri.
Uzzini vairāk animācijā “Kas ir ekonomiskā vardarbība?”.

 

cietušajiem.lv