Par cietušajiem.lv

Šī interneta vietne ir domāta Jums noderīgas informācijas iegūšanai gadījumā ja Jūs, vai kāds, kuru Jūs pazīstat, ir cietis no jebkāda veida noziedzīga nodarījuma vai ir redzējis, kā tiek izdarīts noziedzīgs nodarījums. Šajā interneta vietnē ir pieejama informācija, kas Jums palīdzēs justies pārliecinātāk un drošāk saskarsmē ar personām, institūcijām un organizācijām, ar kurām Jums, iespējams, būs jāsastopas kā cietušajam vai lieciniekam.

Interneta vietnē ir sniegta informācija par institūcijām un organizācijām kurās Jūs varat gūt atbalstu, neatkarīgi no noziedzīgā nodarījuma veida un izdarīšanas laika, kā arī no tā, vai paziņojāt par izdarīto noziedzīgo nodarījumu.

Interneta vietne palīdzēs Jums izlemt kā pareizāk rīkoties un sniegs Jums informāciju par Jūsu izvēles iespējamām sekām.Meklē mūs facebook

Atgādinām!
Bezmaksas atbalsta tālrunis noziegumos cietušajiem – 1 1 6 0 0 6
pieejams arī brīvdienās un svētku dienās no plkst. 7:00-22:00.
Psiholoģiska un informatīva palīdzība!
Vairāk: www.cietusajiem.lv/lv/
... See MoreSee Less

View on Facebook

'ad on left side of homepage VVV

Informācija un atbalsts noziegumos cietušajiem vai tiem, kuri ir bijuši nozieguma aculiecinieki

Zvani uz juristu dienam 10. aprīli uz 116006
Aktualitātes
 Ja nejūties droši pat mājās, tev ir bail, ka viņš uzzinās, ka esi bez atļaujas bijusi ārpus mājas, tu saņem uzmācīgus zvanus un e-pastus... Ja tu to piedzīvo, neklusē – piezvani mums un mēs palīdzēsim: 116006!

Uzzini vairāk animācijā “Kas ir vardarbīga kontrole un vajāšana?”

Ja regulāri pārciet kaunu, sāpes un pazemojumus, tāpēc, ka tiec seksuāli izmantota, neklusē, zvani mums un kopīgi meklēsim izeju no šīs situācijas: 116006. Uzzini vairāk animācijā “Kas ir seksuāla vardarbība?”.

Ja viņš kontrolē tavus ienākumus, liek atskaitīties par katru sīko pirkumu, atņēmis tev maksājuma karti, dusmojas par jebkuriem tēriņiem, iespējams esi kļuvusi par ekonomiskās vardarbības upuri.

Uzzini vairāk animācijā “Kas ir ekonomiskā vardarbība?”.